Hĺbkové tepovanie
skcsendehupl
  • upratovanie a čistenie domácností
  • upratovanie a čistenie domácností
  • upratovanie a čistenie domácností

separator

Profesionálne hĺbkové čistenie kobercov, sedacích súprav, matracov vrátane interiérov áut a všetkých ostatných typov čalúnenia technikou tepovanie alebo ak mokrého vysávania. Služby poskytujeme v Košiciache a okolií pre domácnosti a firmy.

 

Naše čistenie Vám zabezpečí maximálny čistiaci účinok! Čalúnenie bez: (alergénov, roztočov, baktérií, prachu a samozrejme bez škvŕn)

 

hĺbkové tepovaniePoužívame výhradne novú techniku ​​Kärcher, vrátane čistiacich prostriedkov.

Z doterajších skúseností vieme, že najlepšie účinné a výkonné sú stroje a prípravky firmy Kärcher, preto ich používame!
Čistíme všetky typy čalúnenia a to pre: domácnosti, firmy, hotely, školy, aj. Odvádzate kvalitnú odbornú prácu za použitia tej najkvalitnejšej techniky a prostriedkov.
"Žiadny koberec neodolá nášmu tepovaču, žiadna sedačka nezostane špinavá!"

Základné informácie o hĺbkovom tepovanie kobercov a čalúnenia

Stroj na čistenie čalúnenia a kobercov Kärcher aj čistiace zmes sú vyvinuté k hĺbkovému čistiacemu účinku. Sú šetrné k vláknam aj štruktúre koberce (bez bieliacich zložiek). Použité čistiace prostriedky Kärcher sú ekologické.

Pri dôkladnom hĺbkovom tepovanie Vám z koberca odstránime maximálne množstvo škvŕn, prachu, zaschnuté špiny a do vlákien vpitých nečistôt.
Zbavíme Vás tak najväčšieho domáceho zdroja prachu, roztočov a baktérií a zároveň bude neutralizovaný pach z kobercov a sedačiek, ktoré budú po hĺbkovom čistení krásne voňať.
Týmto hĺbkovým čistením mokrou cestou zároveň vykonáme regeneráciu a omladenie vzhľadu Vášho čalúnenia.

Výsledok spoznáte voľným okom! (Viď. Fotky v galérii)
Vášmu kobercami a sedačke tak vrátime pôvodný vzhľad a zároveň budú hygienicky čisté. Tento výsledok je dosahované pomocou dôkladného hĺbkového čistenia všetkých vlákien.

Doba schnutia koberca alebo sedačky sa pohybuje v rozmedzí 1 - 4 hod. Všetko záleží od typu koberce / sedačky, na jeho znečistenie a na klimatických podmienkach v miestnosti, kde je čistenie vykonávané.

 

 

cenník služieb

 

Kontaktný formulár

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

created by: Marek Sarvas