Príbeh JaTOP s.r.o.
skcsendehupl
  • upratovanie a čistenie domácností
  • upratovanie a čistenie domácností
  • upratovanie a čistenie domácností

separator


Svojou 11 ročnou praxou ponúkame overené pracovníčky, ktoré sú naučené pracovať dôsledne a podľa všetkých požiadaviek zákazníka. Našou samozrejmosťou je rešpektovanie diskrétnosti a kvalitne odvedená práca. Veľký dôraz kladieme na čistotu a spokojnosť klienta.


upratovacia službaPri upratovaní používame kvalitné čistiace a pracovné prostriedky, pracovné náradie, čistiace stroje značky Kärcher. Zabezpečíme pravidelné či jednorazové upratovanie Vašej domácnosti. Vytepujeme koberec či sedaciu súpravu. Ak potrebujete zaistiť dôkladné hĺbkové vytepovanie a vyčistenie interiéru Vášho auta, obráťte sa na nás. Prenechajte upratovanie firmy, alebo prevádzok na nás. Odľahčíme vás od výberu personálu, výberu správnych čistiacich prostriedkov a strojov.

 
Spoločnosť JaTOP, s.r.o. cíti zodpovednosť za kvalitu životného prostredia vo všetkých oblastiach svojho pôsobenia a svojou environmentálnou politikou sa zaväzuje dôsledne plniť všetky požiadavky platných právnych a iných predpisov, ktoré sa vzťahujú k odboru firemných činností.

 


Riadiť, pravidelne vyhodnocovať a zlepšovať vplyv firemných procesov na životné prostredie, najmä v oblastiach:

  • odpadového hospodárstva
  • nakladanie s odpadovými vodami
  • nakladanie s nebezpečnými látkami a prípravkamiNeustále zlepšovať povedomie a odbornú spôsobilosť všetkých zamestnancov v oblasti ochrany životného prostredia.
Zoznamovať pracovníkov a verejnosť s touto environmentálnou politikou.

cenník služieb

 

Kontaktný formulár

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

created by: Marek Sarvas